Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Aparatın strukturu

QUBA RAYONU İCRA HAKİMİYYƏTİ   BAŞÇISI APARATININ ŞTAT CƏDVƏLİ
 
S/n
Struktur bölməsinin, vəzifəsinin adı
Şəxsin soyadı, adı, atasının adı
İş telefonu (023)
RƏHBƏRLİK
1.     
İcra hakimiyyətinin başçısı
Əliyev Ziyəddin İsmayıl oğlu
335-62-01
2.     
Başçının birinci müavini
İbrahimov Tariyel Daim oğlu
335-62-22
3.     
Başçının müavini - Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsinin müdiri
Şahbalayev Ruslan Teymur oğlu
335-62-03
4.     
Başçının müavini - İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsinin müdiri
Abasova Səidə Məhmədalı qızı
335-62-04
5.     
Sektor müdiri – baş mühasib
Qurbanəliyev Pənah Mayıl oğlu
335-62-15
6.     
Başçının köməkçisi
Quliyev Qismət Yelmar oğlu
335-62-01
7.     
Böyük məsləhətçi – Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın məsul katibi
Məmmədova Mariyə Zakir qızı
335-62-21
8.     
Aparıcı məsləhətçi – Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın uşaqlarla iş üzrə məsləhətçi-psixoloqu
Əliyev Elşad Hidayət oğlu
335-62-18
9.     
Baş mütəxəssis
Əliyeva Nuranə Muxtar qızı
-
 
İNFORMASİYA TƏMİNATI VƏ TƏHLİL SEKTORU
10.  
Sektor müdiri
Bayramov Rəsul Rüstəm oğlu
335-62-10
11.  
Aparıcı məsləhətçi
Məmmədov Ramin Cəlaləddin oğlu
335-62-10
ƏRAZİ İDARƏETMƏ VƏ YERLİ ÖZÜNÜİDARƏETMƏ ORQANLARI İLƏ İŞ ŞÖBƏSİ
12.  
Şöbə müdiri
Vakant
335-62-05
13.  
Baş məsləhətçi
Hənifəyev Elşən Oktay oğlu
335-62-33
14.  
Baş məsləhətçi
Muradov Ruslan Muradxan oğlu
335-62-09
15.  
Böyük məsləhətçi
Hacıyev Nofəl Eldar oğlu
335-62-09
HÜQUQ ŞÖBƏSİ
16.  
Şöbə müdiri
İsmayılov Ramil Mərdəli oğlu
335-62-07
17.  
Məsləhətçi
Abdullayev Qəmbər Eldar oğlu
335-62-12
İCTİMAİ-SİYASİ VƏ HUMANİTAR MƏSƏLƏLƏR ŞÖBƏSİ
18.  
Şöbə müdirinin müavini - dini qurumlarla işin təşkilatçısı
Məmmədov Anar Ağamirzə oğlu
335-62-28
19.  
Baş məsləhətçi
Yəhyayeva Aynur Əlhadı qızı
335-62-21
20.  
Baş məsləhətçi
Nəbiyev Arif Mehman oğlu
335-62-13
21.  
Baş məsləhətçi
Nurullayev Əhməd Eynulla oğlu
335-62-18
SOSİAL-İQTİSADİ İNKİŞAFIN TƏHLİLİ VƏ PROQNOZLAŞDIRILMASI ŞÖBƏSİ 
22.  
Şöbə müdirinin müavini
Əliyev Loğman Mehdi oğlu
335-62-11
23.  
Baş məsləhətçi
Məmmədov Rüstəm Xanməmməd oğlu
335-62-19
24.  
Baş məsləhətçi
Əhmədxanov Fərid Rafiq oğlu
335-62-19
25.  
Baş məsləhətçi
Zeynalov Pərviz Akif oğlu
335-62-19
26.  
Aparıcı məsləhətçi
Əmrullayev Nizaməddin Kamal oğlu
335-62-33
VƏTƏN MÜHARİBƏSİ İŞTİRAKÇILARI VƏ ŞƏHİD AİLƏLƏRİ İLƏ İŞİN TƏŞKİLİ ŞÖBƏSİ
27.
Şöbə müdiri
Şirinov Asəf Xalidşah oğlu
335-62-31
28.
Böyük məsləhətçi
Nəcəfov Samir Məzahir oğlu 
335-62-14
MEMARLIQ VƏ TİKİNTİ ŞÖBƏSİ
29.  
Şöbə müdiri – baş memar
Aslanov Şahin Şamil oğlu
335-62-08
30.  
Böyük məsləhətçi (mühəndis)
Qədirli Murad İsrafil oğlu
335-62-29
31.  
Aparıcı məsləhətçi (mühəndis)
Pirmuradova Vüsalə Fikrət qızı
335-62-24
SƏNƏDLƏRLƏ VƏ VƏTƏNDAŞLARIN  MÜRACİƏTLƏRİ İLƏ İŞ ŞÖBƏSİ
32.  
Şöbə müdiri
Hüseynov Neman İmran oğlu
335-62-06
33.  
Məsləhətçi (kadrlar üzrə işin aparıcısı)
Atayev Pənah Arif oğlu
335-62-25
34.  
Məsləhətçi
Rəhimov Tural Beybud oğlu
335-62-26
35.  
Məsləhətçi
Babayeva Sevinc İmaməddin qızı
335-62-27
XİDMƏT HEYƏTİ
36.  
Baş mütəxəssis – sürücü
Aşralıyev Gündüz İsrafil oğlu
335-62-23
37.  
Baş mütəxəssis – sürücü
Məmmədov Vidadi Şahmar oğlu
335-62-30
38.  
Baş mütəxəssis – sürücü
Hacıyev Səxavət Qiyasəddin oğlu
335-62-30
39.  
Baş mütəxəssis – sürücü
Bayramov Elnur Ənvər oğlu
335-62-30
40.  
Baş mütəxəssis – komendant
Pirimov Kənan Nurlan oğlu
335-62-30
 
Keçidlər